Atgal

Atsiliepimai ir sėkmės istorijos

Naujoji „Mantingos” gamykla aprūpinta profesionalia įranga

Untitled-15

Viena didžiausių šaldytų produktų gamintojų Rytų Europoje UAB Mantinga nusprendė pasinaudoti Europos sąjungos teikiama parama ir atnaujinti gamybiniuose įmonės padaliniuose naudojamą techninę ir programinę įrangą. Jau kovo mėnesį naujojoje kompanijos gamykloje buvo sėkmingai įdiegti ir su įmonės naudojama verslo valdymo sistema integruoti šiuo metu moderniausi rinkoje pramonei skirti sprendimai.

Planuojamai pirkti įrangai buvo keliami itin aukšti reikalavimai – nepalankiomis sąlygomis (minusinė temperatūra, drėgmė ir pan.) ir nenutrūkstamu ritmu dirbanti gamykla pageidavo turėti atsparius ir patikimus įrenginius. Tuo pasirūpino New Vision*, įdiegusi darbui atšiauriausiomis sąlygomis tinkamus sprendimus.

Į kompleksą sprendimų, įdiegtų įmonėje, įeina 10 terminalų-pramonių kompiuterių AAEON-FOX, 4 pramoniniai etikečių spausdintuvai ZEBRA S4M, 15 kaupiklių DATALOGIC FALCON X3 bei gamyklos tinklo įranga CISCO. Visi produktai – aukščiausios klasės, pripažinti ir vertinami visame pasaulyje, užtikrinantys patogumą, saugumą, greitį.

New Vision pranašumą prieš konkurentus lėmė ilgametė patirtis bei optimalus kainos ir kokybės santykis.

* Nuo 2012 m. vasario 1 d. UAB New Vision Baltija pramonės sprendimų skyrius buvo perkeltas į UAB Pralo, priklausančią New Vision įmonių grupei.

Kiti atsiliepimai

Layer-496

Coca-Cola lieka ištikima Linx spausdintuvams

Pasaulinės kompanijos Coca-Cola padalinys Lietuvoje – Coca-Cola HBC Lietuva – ilgą laiką svarstė apie galimybę įsigyti pažangius lazerius butelių ženklinimui….

Plačiau

atsisiųsti

Justinas Kanopa, UAB Daivida, vykdantysis direktorius

Pralo nuolatos gilinasi į mūsų poreikius bei atsakingai ir operatyviai išsprendžia iškilusius klausimus. Pralo – puikūs ir patikimi mūsų partneriai.