Atgal

Atsiliepimai ir sėkmės istorijos

UAB „Agrovet” įsidiegė pažangią MeatMaster sistemą

Untitled-9

UAB „Agrovet” įsidiegė naują pažangią gamybos valdymo ir sandėlio apskaitos sistemą MeatMaster. Naujoji sistema padeda geriau kontroliuoti žaliavos sąnaudas, produkcijos savikainą bei užtikrinti gaminio kokybę pagal ES standartus.

MeatMaster paspartino ir padarė operatyvesnį gamybos sąryšį su apskaita. Sistemos padedami įmonės darbuotojai gali tiksliai ir operatyviai suskaičiuoti produkcijos savikainą dar gamybos metu ir panaudoti šią informaciją realizuojant gaminius.

MeatMaster kontroliuoja gaminių receptūrą. Tai itin svarbu gaminių kokybės prasme, kuri tampa dar aktualesnė eksportuojant gaminius į ES šalis. Pagaminus nekokybišką gaminį, sistema padeda atsekti mėsos partijos numerį, kur ir kada produktas pagamintas, kokia ir iš kur pirkta žaliava. Sistema padeda sekti žaliavos kokybę ir matyti, iš kurio tiekėjo ją pirkti geriau.

Meat Master padeda išvengti operatoriaus klaidų komplektuojant ir išsiunčiant užsakymus bei leidžia užsakymų komplektavimo procesą tolygiai paskirstyti laike.

Kiti atsiliepimai

Layer-496

Coca-Cola lieka ištikima Linx spausdintuvams

Pasaulinės kompanijos Coca-Cola padalinys Lietuvoje – Coca-Cola HBC Lietuva – ilgą laiką svarstė apie galimybę įsigyti pažangius lazerius butelių ženklinimui….

Plačiau

atsisiųsti

Justinas Kanopa, UAB Daivida, vykdantysis direktorius

Pralo nuolatos gilinasi į mūsų poreikius bei atsakingai ir operatyviai išsprendžia iškilusius klausimus. Pralo – puikūs ir patikimi mūsų partneriai.