Atgal

Atsiliepimai ir sėkmės istorijos

UAB „Elmoris” gamybos procesus valdys QAD

Untitled-3

UAB „Elmoris” gamina skirtingų diametrų „Twist-off” tipo užsukamus metalinius dangtelius, skardos lakavimo ir litografijos paslaugas.

Siekdama užtikrinti sklandų gamybos procesų valdymą ir monitoringą, įmonė ieškojo sprendimo, kuris galėtų realizuoti visapusišką tiekimo grandinės valdymo sprendimą, apimantį tiekimą, gamybą, paskirstymą, finansus ir kliento aptarnavimą lengvai plečiamoje, atviroje sisteminėje aplinkoje. JAV kompanijos QAD modulinė sistema atitiko UAB „Elmoris” reikalavimus, todėl sprendimo diegėja buvo pasirinkta QAD aljanso narė Latvijoje ir Lietuvoje – UAB „Pralo”.

UAB „Elmoris” pasirinko keletą QAD produktų: pagrindinę ERP sistemą, QAD WMS – sandėlio valdymo sistemą, QAD EAM – projektų ir turto valdymo sistemą, QAD CRM – santykių su klientais valdymo sistemą bei QAD QPS – gamybos monitoringo sistemą.

Tuo pačiu numatoma įdiegti ir UAB „Pralo” autorines programas, veikiančias ORACLE duomenų bazės pagrindu: CS ASMUO – personalo valdymo ir apskaitos sistemą ir CS LITAI – darbo užmokesčio apskaitos sistemą.

Pasirinkusi modulinę QAD verslo valdymo sistemą, įmonė įgijo įrankį verslo prognozavimui ir planavimui, kartu sumažindama kaštus apskaitiniams darbuotojams ir eliminuodama klientų užsakymų neatitikimus ir klaidas.

Kiti atsiliepimai

Layer-496

Coca-Cola lieka ištikima Linx spausdintuvams

Pasaulinės kompanijos Coca-Cola padalinys Lietuvoje – Coca-Cola HBC Lietuva – ilgą laiką svarstė apie galimybę įsigyti pažangius lazerius butelių ženklinimui….

Plačiau

atsisiųsti

Justinas Kanopa, UAB Daivida, vykdantysis direktorius

Pralo nuolatos gilinasi į mūsų poreikius bei atsakingai ir operatyviai išsprendžia iškilusius klausimus. Pralo – puikūs ir patikimi mūsų partneriai.