Atgal

Atsiliepimai ir sėkmės istorijos

UAB „Švyturys-Utenos alus” savo senus rašalinius ženklintuvus pakeitė naujais Linx lazeriniais ženklintuvais.

Untitled-1

Untitled-2Gamybos procese buteliai yra suženklinami pažymint pamainą, produkto galiojimo laiką ir pan. Anksčiau naudoti rašaliniai ženklintuvai įmonės jau nebetenkino, nes dažnai gesdavo, reikalaudavo daug priežiūros, o kodo kokybė nebuvo pakankama. Naujieji Linx ženklintuvai yra aukštos kokybės, patikimi įrenginiai, kurie nereikalauja kasdieninių aptarnavimo darbų, mažina eksploatacinius kaštus bei leidžia sužymėti daugiau butelių per tą patį laiką.

UAB „Švyturys-Utenos alus” įdiegti du, vidutinio galingumo (30 W), Linx lazeriniai ženklintuvai su oro filtravimo įranga. Siekiant užtikrinti sėkmingą projekto eigą, alaus darykloje du kartus lankėsi ekspertų komanda iš Linx, kurie ištyrė kompanijos gamybos apimtis, įvertino lazerinių ženklintuvų integravimo į alaus butelių etiketavimo linijas galimybę.

UAB „Švyturys-Utenos alus” yra patenkinti gautais rezultatais bei kokybišku ir efektyviu projekto valdymu. „Džiaugiamės, kad viso projekto metu, nepraradome mums skiriamo dėmesio ir visi darbai buvo atlikti kokybiškai ir laiku, specialistai susidorojo su visais iškilusiais iššūkiais” – teigia Artūras Mozuraitis, Utenos alaus daryklos mechanikos ir energetikos baro vadovas.

Kiti atsiliepimai

Layer-496

Coca-Cola lieka ištikima Linx spausdintuvams

Pasaulinės kompanijos Coca-Cola padalinys Lietuvoje – Coca-Cola HBC Lietuva – ilgą laiką svarstė apie galimybę įsigyti pažangius lazerius butelių ženklinimui….

Plačiau

atsisiųsti

Justinas Kanopa, UAB Daivida, vykdantysis direktorius

Pralo nuolatos gilinasi į mūsų poreikius bei atsakingai ir operatyviai išsprendžia iškilusius klausimus. Pralo – puikūs ir patikimi mūsų partneriai.