Atgal

Atsiliepimai ir sėkmės istorijos

AB „Krekenavos agrofirma” gaminius ženklina „Meat Master” pagalba

Kartu nuo 2006 m.

AB „Krekenavos agrofirma”, didėjant užsakymų kiekiams, nutarė į pagalbą pasitelkti UAB „Pralo” sukurtą „Meat Master” sprendimą, skirtą gaminių ženklinimui ir komplektavimui. Sistema gali pilnai valdyti gaminių etiketavimo ir išsiuntimo procesus.

„Krekenavos agrofirmos” gatavų gaminių ženklinimo ir užsakymų komplektavimo bare įdiegta „Meat Master” sistema. Jeigu sprendimas pasiteisins, mėsos produktų gamybos įmonė diegs „Meat Master” ir šviežios mėsos bei skerdenų atkrovimo baruose.

Linas Grikšas, „Krekenavos agrofirmos” direktorius, sako, kad įmonė per dieną gauną užsakymų apie 30 tonų produkcijos, kas sudaro apie 12 000 unikalių užsakymų pozicijų, kuriuos reikia aptarnauti. Visa tai reikia atlikti per 10-12 darbo valandų.

„Norint be IT sprendimų apdoroti tokį kiekį užsakymų, atsiranda daug perrašymo darbų, atsiranda žmogiškosios klaidos, todėl optimaliau panaudoti jau sukurtus ir patikrintus sprendimus”, – aiškina Grikšas. Anot jo, UAB „Pralo” pasirinko dėl to, kad ir anksčiau yra bendradarbiavusi, be to, šis sprendimas yra patikrintas rinkos.

Kiti atsiliepimai

Layer-496

Coca-Cola lieka ištikima Linx spausdintuvams

Pasaulinės kompanijos Coca-Cola padalinys Lietuvoje – Coca-Cola HBC Lietuva – ilgą laiką svarstė apie galimybę įsigyti pažangius lazerius butelių ženklinimui….

Plačiau

atsisiųsti

Justinas Kanopa, UAB Daivida, vykdantysis direktorius

Pralo nuolatos gilinasi į mūsų poreikius bei atsakingai ir operatyviai išsprendžia iškilusius klausimus. Pralo – puikūs ir patikimi mūsų partneriai.