Atgal

Istorija

1993
Plačiau
Kompsoftas

1993 m. grupė bendraminčių įkūrė įmonę UAB „Kompsoftas“, kuriančią, diegiančią ir prižiūrinčią kompiuterizuotas informacines sistemas Lietuvos pramonininkams.

1997
Plačiau
oracle
Oracle Corporation partneris

Kuriant aukšto patikimumo informacines sistemas, iškilo būtinumas bendradarbiauti su inovatyvias duomenų bazių valdymo sistemas kuriančia įmone. „Compsoftus“ tapo Oracle Corporation partneriu.

1997
Plačiau
Compsoftus

Įmonei plečiant veiklą ir atsiradus užsienio partneriams įmonės pavadinimas pakeistas į UAB „Compsoftus“.

1999
Plačiau
Layer-470
QAD aljanso partneris

Siekdama į Lietuvą atvesti geriausias pasaulines praktikas, UAB „Compsoftus“ tapo QAD aljanso partneriu. QAD Inc. – JAV įmonė, veikianti nuo 1979 m. ir dabar daugiau nei 100 valstybių, visame pasaulyje, savo klientams teikianti sprendimus.

2006
Plačiau
New Vision įmonių grupės narys

UAB „Compsoftus“ prisijungė prie New Vision įmonių grupės ir pakeitė pavadinimą į UAB ” Pralo”

 

2007
Plačiau
Linx partneris

UAB „Pralo“ tapo oficialiu Didžiosios Britanijos “Linx Printing Technologies” kompanijos atstovu Lietuvoje. Linx kuria ir gamina produktų ir pakuočių ženklinimo įrangą, naudojant pažangiausius techninius sprendimus.

2007
Plačiau
atsisiųsti
Anritsu partneris

UAB „Pralo“ tapo oficialiu Japonijos kompanijos “Anritsu Industrial Solutions” atstovu Lietuvoje. Pralo savo produktų portfelį papildė šios kompanijos gaminamais pramoniniais metalo detektoriais, rentgeno kontrolės sistemomis ir svorio tikrinimo įranga.

2008
Plačiau
Atnaujintas bendradarbiavimas su QAD

Atnaujinta atstovavimo sutartis su QAD korporacija, kurios pagrindu išplėstas QAD atstovaujamų produktų ir paslaugų sąrašas bei teritorija. Pralo tapo vieninteliais QAD Inc. atstovais Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Baltarusijoje.

2013
Plačiau
Pralo SIA

Įgyvendinant geografinę plėtrą ir norint sudaryti palankesnes sąlygas savo klientams, atidaryta dukterinė įmonė Latvijoje.

2014
Plačiau
logo
Pralo žengė į naują bendrovės vystymosi etapą
Win together!

UAB „Pralo“ komandą papildė patyrę specialistai. Įmonė atsiskyrė nuo New Vision įmonių grupės, persikėlė į naujas patalpas, sukūrė savo naują įvaizdį ir pakeitė logotipą.

2016
Plačiau

odoo_ready_partners_pralo

 

 

 

Sutartis su Odoo

UAB „Pralo“ pasirašė sutartį su verslo valdymo sistemų (VVS) kūrėju Odoo ir tapo „Ready Partner“, praplėsdama savo produktų portfelį nauju sprendimu, skirtu augančioms gamybos ir logistikos įmonėms.

2017
Plačiau

QAD_Partners_Logos_Certified-Professional-01

Sertifikuotas QAD partneris

UAB “Pralo”, turėdama 7 sertifikuotus QAD specialistus, tapo sertifikuotu QAD partneriu.

2018
Plačiau
Profesionaliausias gamybos verslo valdymo sistemų kompetencijos centras Baltijos šalyse