Atgal

IT Akademija

IT akademija pramonei ir logistikai į seminarą pakvietė mažų ir vidutinių įmonių atstovus

IT akademija logo pasuktas

Gegužės 26 dieną įvyko seminaras, skirtas smulkiam ir vidutiniam verslui. Seminaro tema – “Mažų ir vidutinių įmonių augimo iššūkiai”.

Seminaro dalyviai pasiklausė keturių pranešimų, kurie yra ypatingai aktualūs augančiam verslui.

ES PRO svarbių klientų vadovė Eglė Sakalauskienė pasakojo apie Europos Sąjungos paramos galimybes verslo augimui ir suteikė nemažai informacijos apie skirtingus projektus, kurie yra labai aktualūs smulkiajam verslui.

Baltnetos komunikacijų generalinis direktorius Mindaugas Pranskevičius supažindino dalyvius su debesų kompiuterijos pritaikymu mažoms ir vidutinėms įmonėms.

Virginijus Lepeška, OVC Consulting valdybos pirmininkas ir konsultantas, dalyvius įtraukė į diskusiją apie augančių kompanijų valdymo iššūkius. Dalyviai dalinosi savo patirtimi ir bandė išsiaiškinti, pvz. tokius klausimus, kaip vizijos ir misijos reikalingumas įmonėje.

Verslo valdymo sistemą Odoo pristatęs Romualdas Laurinavičius, UAB Pralo analitikas ir konsultantas, supažindino dalyvius su viena populiariausių ir paprasčiausių VVS pasaulyje.

Daugiau apie artėjančius seminarus rasite svetainėje www.itakademija.eu .

Kiti seminarai

IT akademija pramonei ir logistikai renginys Vilniuje 2017 04 27

Balandžio 27 dieną įvyko IT akademija pramonei ir logistikai skirtas reginys „Žingsnis, kuris veda į verslo valdymo sėkmę“. Seminaro metu…

Plačiau

IT akademija pramonei ir logistikai 2016 09 29, Vilniuje

2016 m. rugsėjo 29 dieną IT akademija pramonei ir logistikai pakvietė Lietuvos gamintojus į nemokamą seminarą „ERP diegimo mitai ir…

Plačiau