Atgal

IT Akademija

IT akademija pramonei ir logistikai renginys Vilniuje 2017 04 27

Balandžio 27 dieną įvyko IT akademija pramonei ir logistikai skirtas reginys „Žingsnis, kuris veda į verslo valdymo sėkmę“.

Seminaro metu dalyviai išklausė pranešimų, kuriuos skaitė B.Adomavičius, R. Laurinavičius ir P.Byla.it akademija 2017 04 27

ISM Executive School Strateginio valdymo modulio vadovas, konsultantas, keleto įmonių bendrasavininkas ir valdybų narys B.Adomavičius skaitė pranešimą „Sėkmingos verslo strategijos pagrindas – kryptingi pokyčiai“. Dalyviai turėjo galimybę ne tik pasiklausyti puikaus pranešimo, bet ir patys įvertinti įmones, kuriose dirba.

R.Laurinavičius, UAB Pralo analitikas ir konsultantas savo pranešimo metu kalbėjo apie idealius klientus, kurie nori diegtis ERP sistemą. Analitikas net paruošė CV formą klientui, kuris galvoja apie ERP diegimą ir svarsto, ar jo įmonei to reikia, ar turima pakankamai tam lėšų ir ar tokiam žingsniui yra pasirengusi komanda.

UAB Altas Komercinis transportas IT projektų vadovas Povilas Byla remdamasis įmonės patirtimi pasakojo apie ERP diegimą iš kliento pusės – kaip tam buvo ruošiamasis, kokie kėblumai kilo diegiant sistemą ir kokio rezultato sulaukė įmonė.

Visus tris pranešimus dalyviai įvertino labai teigiamai ir skyrė aukštus įvertinimus.

Dėkojame seminare dalyvavusių įmonių atstovams!

Kiti seminarai

IT akademija pramonei ir logistikai 2016 09 29, Vilniuje

2016 m. rugsėjo 29 dieną IT akademija pramonei ir logistikai pakvietė Lietuvos gamintojus į nemokamą seminarą „ERP diegimo mitai ir…

Plačiau

“ERP diegimo mitai ir realybė” – seminaras Lietuvos gamintojams

“ERP diegimo mitai ir realybė” – nemokamas seminaras Lietuvos gamintojams.