Atgal

Odoo – VVS augančioms gamybinėms įmonėms

odoo

Odoo yra verslo valdymo sistema, skirta mažų ir vidutinių įmonių procesų valdymui. Sistema padeda įmonėms stebėti ir valdyti procesus nuo žaliavų įsigijimo iki sąskaitos išrašymo. Ji yra pritaikyta įvairaus profilio įmonėms ir suteikia mobilumą ir lankstumą kiekviename verslo valdymo žingsnyje. Odoo sistema yra modulinė, todėl ją galima pritaikyti pagal Jūsų verslo poreikius diegiant reikalingus modulius ir neperkraunant sistemos nereikalingu funkcionalumu.

Daugiau informacijos apie sistemą www.odoo.com

odoo app screen
accounting Odoo

Apskaitos modulis:

Modulis suteikia galimybę valdyti ir stebėti įmonės finansinę veiklą, jo pagalba galėsite stebėti gautinas ir mokėtinas sumas, bei banko ir kasos operacijas. Tai pat apskaitos modulis suteikia galimybę turėti informatyvias ir dinamiškas ataskaitas.

Sandėlio modulis:

Šio modulio pagalba galėsite valdyti savo sandėlį. Bet kuriuo metu prisijungę prie sistemos išsiaiškinsite, kiek atsargų yra jūsų sandėlyje, kaip ir kur jos juda, ar pelningai dirba jūsų sandėlis.

warehouse Odoo
manufacturing Odoo

Gamybos modulis:

Modulis leidžia jums efektyviai planuoti ir stebėti jūsų gamybos procesus, priskirti darbo užsakymus darbo centrams ir stebėti jų našumą. Modulio pagalba galėsite  planuoti darbus kalendoriuje ar projektų planavimo „Gantt“ grafikuose. Analitiniai įrankiai suteiks jums galimybę stebėti visus gamybos procesus informatyviose ir dinamiškose ataskaitose.

CRM Modulis:

Šis modulis jūsų darbuotojams bus kaip įrankis pardavėjų darbo organizavimui, laiko planavimui, susitikimų stebėjimui ir pardavimų prognozavimui. Modulio pagalba galėsite efektyviai valdyti informaciją apie potencialius klientus, jiems pateiktus pasiūlymus ir pasiūlymų istoriją. Taip pat su savo klientais galėsite bendrauti per sistemą ir išsaugoti visus vykdomus pokalbius ar derybas. CRM modulis suteiks analizės galimybes įvairiais pjūviais kurių pagalba galėsite pagerinti savo pardavimo procesą ir stebėti pardavėjų darbą.

CRM Odoo
Pardavimų modulis Odoo

Pardavimų modulis:

Modulis jums leis lengvai ir patogiai valdyti jūsų įmonės pardavimus, šis modulis gali būti pilnai susietas su CRM moduliu. Pardavimų modulyje galėsite kurti pasiūlymus klientams, pardavimo užsakymus. Jis tai pat leidžia naudoti lanksčius kainoraščius – pagal klientą, produktą, kiekį ar specialius pasiūlymus su nuolaidomis ar be jų. Modulio analizės dalyje galėsite matyti, kaip jums sekasi pardavimuose, stebėti maržą ir kitus dominančius duomenis.

Pirkimų modulis:

Šis modulis jums padės lengvai ir efektyviai valdyti jūsų įmonės pirkimų procesą. Modulio pagalba galėsite lengvai pateikti užklausas tiekėjams ir derinti sąlygas tiesiogiai per sistemą. Tai pat galėsite automatizuoti savo pirkimo procesą įvertinus likučius.

invoice Odoo
ecommerce

Elektroninė parduotuvė

Įmonės, kurioms yra reikalinga paprasta, modernaus dizaino, lengvai valdoma internetinė parduotuvė, gali įsigyti Ecommerce modulį. Jo dėka patys įmonės atstovai gali lengvai susikurti elektroninę parduotuvę, pridėti prekes, iliustracijas, keisti aprašymus, kainas, skelbti akcijas. Papildomų modulių pagalba galima lengvai sekti užsakymus, likučius, vykdyti reklamines kampanijas elektroniniu paštu.

Svetainės kūrimas

Lengva, mobili, paprasta naudotis svetainė, kurią gali sukurti pati įmonė. Jums nereikės samdyti programuotojo ar svetainės kūrimo įmonės. Išaugus poreikiams, svetainė gali tapti ir internetine parduotuve, galite kurti renginius, rašyti internetinį dienoraštį, naujienlaiškius.

website