Lengvai valdykite tiekėjus ir pirkimų užsakymus

Gerinkite savo tiekimo grandinę ir atsargų valdymą

 

Automatizuokite savo pirkimų procesą

Automatiškai siųskite pirkimų užsakymus savo tiekėjams pagal atsargų kiekį

 

Pagerinkite savo pirkimų procesą ir atsargų kiekius naudodami pirkimų taisykles, logistikos taisykles, pardavimo užsakymus, planuojamą gamybos apimtį ir t.t.. Priklausomai nuo gamybos plano ir pristatymo terminų, parinkite skirtingus papildymo metodus kiekvienam produktui.

invoice Odoo
purchases printscreen

Produktų ir sąskaitų kontrolė

Paprastas produktų grąžinimų,  gavimų ir kokybės valdymas

 

Pagal savo poreikius galite:  generuoti išankstines sąskaitas iš pirkimų užsakymų išankstines sąskaitas ar produktų gavimo; rankiniu būdu kurti sąskaitas ir importuoti eilutes iš pirkimų užsakymų.

Gaukite tiekėjų kainoraščius ir produktų prieinamumo duomenis

 

Remdamiesi  geriausios kainos parinkimu priimkite tinkamus sprendimus

 

Lengvai importuokite tiekėjų kainoraščius ir nuorodas, kad priimtumėte geresnius sprendimus susijusius su pirkimais, nuolaidomis, kiekiais ir specialiomis sutarčių sąlygomis. Sekite produktų prieinamumą pas tiekėją ir patikrinkite savo užsakymo statusą išmaniosios programėlės pagalba. Remdamiesi tiekėjo kainomis prognozuokite savo pardavimų kainas.

Gaukite pirkimų statistiką

 

Analizuokite, prognozuokite ir efektyviai planuokite savo užsakymus

 

Pasinaudodami lanksčia ataskaitų  sistema gaukite tikslią tiekėjų veiklos statistiką: pristatymų vėlavimus, gautas nuolaidas, įsigytus kiekius. Naudodami paskaitą pagal analitines sąskaitas galite sekti kontraktų pelningumą.

Vienoje sistemoje valdykite keletą kompanijų

Odoo Multi Company  taisyklės padės sutaupyti Jūsų laiką ir pastangas

Norėdami sinchronizuoti operacijas tarp skirtingų įmonių ar sandėlių, naudokite vieną sistemą – Odoo.  Kurkite pardavimų užsakymus, dalinkitės informacija apie klientus, tiekėjus ir produktus. Vienu metu valdykite visų įmonių sąskaitas. Galite sutaupyti laiko automatizuodami sąskaitų išrašymą tarp visų įmonių,

Visi susirašinėjimai vienoje vietoje

Rašykite, skaitykite ir automatizuokite e-laiškus viename modulyje

 

Visa komunikacija susijusi su tiekėjais gali būti integruota į pirkimų užsakymus ar pasiūlymus ( RfQs), kad būtų galima stebėti derybų procesą ar garantinio aptarnavimo po pardavimo, problemas. Problemų, susijusių su tiekėjais sekimui naudokite skundų valdymo modulį.