Atgal

QAD atsargų valdymo sistema

 

QAD Warehousing –  tai pilnai integruota atsargų valdymo sistema vidutinėms ir didelėms gamybinėms ir logistikos įmonėms.

Sistemą sukūrė JAV kompanija QAD, jau daugiau kaip 35 metus kurianti specializuotus programinės įrangos sprendimus. QAD sistemas plačiai naudoja daugelis gamybinių ir logistikos kompanijų 90-yje pasaulio šalių.

QAD Warehousing automatizuoja daugelį bendrųjų sandėlių funkcijų, išplečia funkcionalumą ir modernizuoja atsargų valdymą. Šis sprendimas atitinka  tų kompanijų poreikius, kurių veikla reikalauja lanksčios ir galingos atsargų valdymo sistemos. Išplėtus ERP sistemą QAD Warehousing produktu pilnai išnaudojamas sandėliavimo potencialas.

 

QAD Warehousing nauda

Pritaikyta konkrečiai veiklos sričiai. Modulis sukurtas atsižvelgiant į konkrečius atsargų judėjimo ir sandėliavimo reikalavimus, todėl gali maksimaliai patenkinti kliento poreikius.

Greitas sistemos įdiegimas. QAD Warehousing gali būti įdiegtas per kelis mėnesius.

Greita investicijų grąža. QAD Warehousing naudojančios įmonės turi pilną prekių judėjimo sandėlyje atsekamumą, aiškiai aprašytas prekių sandėliavimo vietas. Todėl gali optimaliai išnaudoti sandėliavimo plotą, išvengti klaidų priimant, perkeliant tarp sandėliavimo vietų ir išsiunčiant prekes. Naudojant brūkšninių kodų ir/ar RF technologiją, automatizuojami prekių priėmimo/išdavimo procesai. Tai leidžia optimizuoti sandėlio veiklos kaštus ir padidinti pelningumą.


Pagrindinės QAD Warehousing savybės:

 

Jeigu Jus sudomino šis produktas ar norėtumėte daugiau sužinoti apie jo panaudojimo galimybes, rašykite mums užpildę žemiau esančią formą.

Arba paskambinkite telefonu 8-685-40743. Išsamesnį QAD Warehousing aprašymą rasite QAD tinklapyje.