Atgal

QAD verslo valdymo sistema

QAD Enterprise Applications

Pilnai integruota modulinė verslo valdymo (ang. ERP) sistema vidutinėms ir didelėms gamybinėms įmonėms.
Sistemą sukūrė JAV kompanija QAD, jau daugiau nei 35 metų kurianti specializuotus programinės įrangos sprendimus. QAD Enterprise Applications sistemą plačiai naudoja daugelis gamybinių kompanijų 90-yje pasaulio šalių.
Verslo valdymo sistema QAD Enterprise Applications realizuoja visapusišką tiekimo grandinės valdymą, apimantį tiekimą, gamybą, paskirstymą, finansus ir kliento aptarnavimą lengvai plečiamoje, atviroje sisteminėje aplinkoje. Sistema puikiai pritaikoma ciklinei ir nepertraukiamai gamybai, gatavos produkcijos paskirstymui, vienetiniams užsakymams ir masinei gamybai. Programinė įranga sprendimus pateikia atsižvelgdama į konkrečios pramonės šakos ypatumus ir kartu gali reaguoti į individualius kompanijų poreikius bei rinkos sąlygas.


 

QAD – sistema, sukurtą Jūsų pramonės šakai

Vienas verslo valdymo sprendimas negali tikti visoms įmonėms. QAD sukūrė sprendimą, kuris yra pritaikomas skirtingoms pramonės šakoms ir užtikrina kokybišką verslo valdymą.

 

6pramonės šakos300000vartotojų100šalių


QAD Enterprise Applications nauda

Pritaikyta konkrečiai veiklos sričiai
Sistema sukurta atsižvelgiant į konkrečios pramonės šakos specifinius reikalavimus, todėl geriausiai patenkina kliento poreikius.

Greitas sistemos įdiegimas
Sistema gali būti įdiegta per kelis mėnesius, o pilna sistema (gamybos, finansų, distribucijos moduliai) – per 4 mėnesius;

Atvira ir lanksti sistema
Sistema yra lengvai konfigūruojama, turi specialias sąsajas informacijos apsikeitimui su kitomis programomis, nesudėtingai praplečiama papildomais moduliais.

Greita investicijų grąža
QAD Enterprise Applications naudojančios įmonės gali tiksliau planuoti gamybą, valdyti žaliavų ir medžiagų poreikį, įrengimų apkrovimą, skaičiuoti faktinę savikainą, operatyviai reguoti į pokyčius rinkoje. Tai leidžia optimizuoti įmonės veiklos kaštus ir padidinti pelningumą.

Lokalizacija
Produkto lokalizacija apima daugelio kalbų naudojimo galimybes, vietinės mokesčių sistemos palaikymą (atskirose šalyse) ir pritaikymą prie vietinės finansinės ir komercinės veiklos praktikos. QAD Enterprise Applications yra išversta į daugelį kalbų. Prie duomenų bazės vienu metu gali jungtis vartotojai iš skirtingų šalių.

QAD pasitiki ir didžiausių pasaulio automobilių detalių gamintojai:

range-rover-lt
ford QAD

Klientų atsiliepimai:

“QAD turi sąsajas su daugybe programų, pavyzdžiui su mūsų VPN, verslo sistemų valdymo sistema EDI, sandėlio valdymo sistema, elektronine bankininkyste ir dar daug kitų, mūsų viduje sukurtų programų.” – Autoliv

“Mes pasirinkome QAD dėl funkcionalumo, lengvo diegimo ir kainos.” – Metalsa

Mūsų klientai Lietuvoje

erelita_furniture_logo
biovela_logo
atsisiųsti
ardi logo
Untitled-3
mplg logo
mature mfilter logo
Hranipex_logo
Utenos mesa logo

QAD klientai pasaulyje

Maisto pramonė

maisto pramone

Elektronikos prekės

elektronikos pramone

Pramoniniai produktai

Industrine pramone

Medicinos pramonė

medicinos pramones klientai

Daugiau informacijos: www.qad.com