Atgal

Verslo analitika su QlikView

Atraskite naujus būdus suprasti savo verslą

Qlik yra verslo analitikos aplikacijų kūrimo įrankis, kuriuo galima išgauti reikalingą informaciją vienu mygtuko paspaudimu.

Verslo analitikos platformos QlikView pagalba kompanijos lengvai vizualizuoja savo duomenis, randa dar neaprašytas verslo įžvalgas ir priima naujus sprendimus dėl įmonės efektyvumo ir pelningumo didinimo.get (1)

Šis verslo analitikos įrankis leidžia verslo analitikai panaudoti duomenis nepriklausomai nuo jų šaltinio: pradedant verslo valdymo sistemų duomenų bazių įrašais, duomenimis santykių su klientais valdymo sistemose (angl. – Customer Relationship Management“, CRM), duomenimis infokubuose, duomenų sandėliuose, baigiant duomenimis Microsoft „Excel“ ar panašių programų duomenų lentelėse.

Duomenų apjungimas iš skirtingų duomenų šaltinių yra pagrindinė „QlikView“ savybė leidžianti ne vienerius metus šiam įrankiui būti tarp verslo analitikos programinės įrangos lyderių.

„QlikView“ vartotojai gali atlikti informacijos paiešką verslo duomenyse asociatyviai. Verslo analitikos įrankis automatiškai sukuria ryšius tarp duomenų gautų iš skirtingų duomenų bazių, duomenų failų ar organizacijų bei regionų.

Duomenų atvaizdavimas verslo analitikos įrankyje „QlikView“ turi daug privalumų. Vienas iš pagrindinių yra gausus grafikų pasirinkimas. Analizuojami duomenys gali būti atvaizduojami pvz. taip:

charts 2

Vartotojui draugiška (angl. „user friendly“) verslo analitikos įrankio „QlikView“ vartotojo aplinka leidžia išsaugoti buvusius pasirinkimus kaip žymes (angl. „bookmark“). Pasirinkus keletą norimų filtrų ir norint jais naudotis vėliau, vartotojai gali juos išsaugoti žymių skiltyje. To pasekoje vartotojai gali dirbti sparčiau, o įmonėje nenaudojamas darbuotojo laiko išteklius norint atlikti kasdienius darbus skirtus verslo valdymo sistemos duomenų bazės įrašų analizei.get (2)

Atsisiųskite nemokamą QlikView Personal Edition ir pradėkite analizuoti jau dabar.

 

Parsisiųskite demonstaracinį QlikView projektą, užsikraukite duomenis iš savo QAD ir analizuokite pardavimus jau šiandien:

 

Geriau vieną kartą pamatyti, nei šimtą kartų išgirsti. Išbandykite QlikView demonstracinius projektus:

 

Daugiau demonstracinių projektų galima rasti QlikTech puslapyje

Pilną informaciją apie QlikView platformą galite rasti gamintojo puslapyje www.qlik.com  (anglų kalba).

Jeigu Jus sudomino šis produktas ar norėtumėte daugiau sužinoti apie jo panaudojimo galimybes, rašykite mums arba paskambinkite telefonu +370 5 230 1110.