Atgal

Ženklinimo sistema MeatMaster2

MeatMaster 2 – tai gamybos, gaminių ženklinimo ir atkrovimo, bei atsekamumo valdymo sistema, skirta mėsos perdirbimo įmonėms. Ji leidžia efektyviai valdyti visą gamybos procesą, greitai užregistruoti duomenis ir perduoti juos į bet kurią įmonėje naudojamą apskaitos programą.

Išanalizavus mėsos pramonės sektoriaus įmonių įvardijamus probleminius gamybos bei verslo procesų taškus yra sukuriami sprendimai nurodytoms problematikos pašalinti.

MeatMaster 2 programinę įrangą sudaro 2 lygių architektūra:pavyzdine tinklo sujungimo schema meatmaster

Erpo sistemos veikimas yra grindžiamas kliento-serverio architektūra.

Erpo client (branduolys) yra nepriklausomas nuo sukurtų įskiepių. Todėl įmanomas įvairiapusis šios programinės įrangos adaptavimas pagal kliento įmonės poreikius.

MeatMaster2 yra sudaryta iš atskirų modulių, todėl nesudėtingai pritaikoma konkrečios įmonės poreikiams.

MeatMaster2 programinė įranga yra paremta tipu:

Branduolys (core) + įskiepiai (plugin)

Tokiu būdu MeatMaster 2 gali būti nesunkiai modifikuojama pagal kliento pageidavimus ir vykdomus gamybos bei verslo procesus.

 

MeatMaster 2 privalumai:

 

H/W nepriklausomybė

MeatMaster 2 yra vertinamas klientų, nes yra nepriklausomas pramoninės įrangos atžvilgiu.

Įgyvendintas Mūsų programinės įrangos funkcionalumas suteikia galimybę MeatMaster 2 nesudėtingai adaptuoti pagal kliento turimus pramoninius įrengimus.

Tokiu būdu Klientas išvengia:

 

MeatMaster 2 Funkcionalumas

 

Ženklinimo įskiepis – sukurtas analizuojant konkrečių įmonių vidinių procesų problematikas, todėl leidžia išspręsti didžiausias procesų problemines vietas ir užtikrinti darbo našumą bei kokybę. zenklinimo iskiepis meatmaster pralo

Įskiepio funkcionalumas:

 

MeatMaster2 ženklinimo įskiepis suskirstytas į tris pagrindinius funkcionalumus:

 

 

MeatMaster 2 ženklinimo įskiepis “Duomenų mainai”

Skirtukas “Duomenų mainai” sujungia duomenų importo/eksporto funkcionalumą ir leidžia nustatyti parametrus, skirtus kontroliuoti sisteminį duomenų apsikeitimą.duomenu mainai meat master pralo

 

 

MeatMaster 2 ženklinimo įskiepis “Pardavimų užsakymai”

Skirtukas “Pardavimų užsakymai” suteikia galimybę įvesti reikalingą informaciją apie partnerius, jų užsakymų tvarkaraščius bei kitus susijusius duomenis.

 

 

 

 

 

MeatMaster 2 ženklinimo įskiepis “Sistema”

Skirtukas “Sistema” sujungia pramoninių įrenginių, ataskaitų, programos vartotojų, jų rolių, produkcijos spausdinių ir kt. detalų parametrų valdymą.sistema meatmaster pralo

 

 

Kadangi Ženklinimo įskiepis yra kurtas atsižvelgiant į konkrečias problemines mėsos perdirbimo įmonių vietas, todėl yra pilnai detalizuotas ir leidžia valdyti sudėtingiausius procesus

Produktų ženklinimas:

 

MeatMaster 2 “Produkcijos surinkimas” prevencija

Sisteminis vidinių procesų stebėjimas ir produktų atsekamumas leidžia kontroliuoti surinkimo procesą ir apsaugoti nuo blogų užsakymų surinkimo:

 

MeatMaster 2 “Produkcijos surinkimas” užsakymų eksportas

Po užsakymo surinkimo procedūros patvirtinimo, įskiepis “Produkcijos surinkimas” suformuoja ir eksportuoja duomenis į MeatMaster 2 failą. Šie duomenys yra sudaryti iš tam tikra tvarka suformuotos informacijos apie užsakymo eilutes.

Eksportuojama informacija apie:

Klientai: