Grafi

Sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojų darbo laiko apskaitos žiniaraščių sistema

Kam skirta darbo laiko apskaitos žiniaraščių sistema?

Grafi tinka bet kuriai Lietuvos gydymo įstaigai, kuriai yra svarbu palengvinti ir supaprastinti darbo grafikų kūrimą, jų kontrolę, bei automatizuoti žiniaraščių pildymą.

 

Sistema yra patogi ir lengvai prieinama bet kuriam darbuotojui. Jos pagalba nesunkiai kuriami darbo grafikai ir taupomas laikas šio darbo atlikimui. Pavyzdžiui, darbuotojo, dirbančio skirtinguose padaliniuose, darbo laikas matomas viename lange. Tai padeda išvengti besidubliuojančių darbo grafikų.

 

Ši sistema buvo kuriama Respublikinės Vilniaus Universitetinės Ligoninės užsakymu, tad buvo atsižvelgta į ligoninės pasiūlymus ir koreguotas pagal ligoninės darbuotojų rekomendacijas.

 

Funkcijos:

  • Darbo tvarkaraščių šablonų/ruošinių kūrimas;

  • Darbuotojų darbo grafikų pildymas pagal padalinius ir etatus;

  • Automatinė darbo valandų įvesties kontrolė ir atitinkamas klaidų atvaizdavimas;

  • Darbo grafikų tvirtinimas, darbo laiko apskaitos žiniaraščių formavimas;

  • Darbo laiko apskaitos žiniaraščių redagavimas;

  • Galimybė prisijungti darbuotojams ir matyti galiojančius asmeninius darbo grafikus;

  • Darbo grafikų bei darbo laiko apskaitos žiniaraščių spausdinimas.

Naudojimasis Grafi

Grafi veikia kaip web aplikacija, tad prisijungimas prie sistemos vyksta per bet kurią populiarią interneto naršyklę, naudojantis bet kuriuo šiuolaikiniu įrenginiu (mobilusis telefonas, planšetė, kompiuteris).

Prisijungti prie sistemos gali tik registruoti vartotojai, kuriuos registruoja sistemos administratorius. Vartotojus taip pat galima importuoti iš kitų sistemų, pvz. "Rivilės".

 

Sistema veikia lietuvių ir anglų kalbomis, o duomenys saugomi lokaliame serveryje. Aplikacija yra apsaugota nuo įsilaužimų.

Grafi turi pagrindinį įstaigos kalendorių, čia galima fiksuoti ir matyti ne tik šventinių dienų sąrašą, bet ir pagrindinius, metinius įstaigos įvykius.

 

Darbo laiko apskaitos žiniaraščio sutartiniai žymėjimai yra tokie, kokių reikalauja naujasis darbo kodeksas. Sistemoje galima kontroliuoti padalinius (skyrius), sekti darbą dieną ir naktį, sudaryti ir pristatyti darbo grafikus, formuoti darbo laiko apskaitos žiniaraščius, darbo grafikų atvaizdavimą pagal padalinius, neatvykimo į darbą registravimą.

Sistemos demonstracija

PRALO_logo_transparent.png
NUORODOS
APIE

info @ pralo.eu

Pralo UAB

Geležinio Vilko g. 18 A

Vilnius

+370 5 230 11 10

SOCIALINIAI TINKLAI
  • Black LinkedIn Icon
  • Black YouTube Icon

© 2019 Sukurta Pralo