Naujienos

Vidas Lisauskas - naujasis UAB Pralo direktorius

April 01, 2019

Nuo 2019m balandžio 1 dienos UAB Pralo direktoriaus pareigas pradėjo eiti ilgametis Pralo darbuotojas Vidas Lisauskas.

 

„Įmonėje dirbu jau daugiau, nei dešimt metų. Buvau čia visus įmonės augimo metus, aktyviai dalyvavau jos veikloje. Tikiu mūsų komanda, džiaugiuosi dirbdamas su mūsų klientais ir sieksiu, kad įmonė ne tik išlaikytų esamą poziciją rinkoje, bet kryptingai užaugintų naujų klientų skaičių, o tuo pačiu taptų svarbiu verslo partneriu savo esamiems ir naujiems klientams.“

 

Vidas turi patirties ne tik pardavimuose ir verslo vystyme, tačiau išmano ir technologinę ERP dalį, kaip sistemų projektuotojas supranta programavimo darbų specifiką, konsultuoja įmones verslo procesų optimizavimo klausimais, turi patirties dėstydamas ir dalyvaudamas socialiniuose projektuose.

Lietuvos baldų komponentų gamintojas UAB Slavita priėmė sprendimą verslą valdyti su QAD

May 24, 2018

Balandžio pradžioje UAB Slavita ir UAB Pralo pasirašė bendradarbiavimo sutartį ir jau pradėti QAD verslo valdymo sistemos (VVS) QAD EE 2017 versijos diegimo darbai.

UAB Slavita yra sparčiai besivystanti lietuviško kapitalo įmonė, sėkmingai dirbanti jau daugiau, nei 20 metų. Siekdama patenkinti naujus ir augančius verslo poreikius (ko nepavyko padaryti su ankščiau turėta VVS) įmonės vadovai priėmė sprendimą įsidiegti naują verslo valdymo sistemą. Įmonei svarbu, kad visi verslo procesai dirbtų vienoje sistemoje ir būtų užtikrintas sistemos vystymas, bei palaikymas iš diegėjo ir gamintojo pusių.

VVS QAD, Pralo Darbo užmokesčio ir Personalo sistemos apims pagrindinius Slavita verslo procesus, tokius kaip pirkimai, pardavimai, atsargų valdymas, gamybos paruošimas, planavimas, gamyba, finansai, darbo užmokestis ir personalas. Siekiant verslo procesus valdyti efektyviausiu būdu, bus atliktos reikalingos sistemos modifikacijos, bei automatizuotos integracijos. Įmonėje bus naujai įgyvendintos gamybos paruošimo dalies, savikainos automatizuoto paskaičiavimo ir kiekinės gamybos apskaitos pagal darbuotoją funkcijos.

Slavitos atstovai priėmė teisingą sprendimą pasirinkdami verslo valdymo sistemą QAD. Įmonė galės ne tik sėkmingai siekti savo užsibrėžtų tikslų, bet taip pat tapti konkurencingesni baldų ir baldų detalių gamintojų rinkoje.

Pralo plečia savo veiklą ir žengia į JK ir Airijojos rinkas

January 31, 2018

Nuo 2018 metų vasario 1 dienos Jungtinėje Karalystėje ir Airijoje veikianti įmonė Glantus prisijungia prie Pralo komandos ir kartu tęsime savo QAD veiklą JK ir Airijoje.

Abiejų kompanijų komandos teiks daugiau su QAD produktu susijusių paslaugų jau esamiems klientams. Taip pat planuojame sparčiai plėsti QAD klientų ratą  tiek JK, tiek Airijoje. Mūsų strategija – padėti klientams išnaudoti jau turimą verslo valdymo sistemą QAD ir gauti maksimalią grąžą.

Ši sąjunga yra svarbus žingsnis Pralo veikloje ir tikimės, kad turima patirtis pasitarnaus naujuose projektuose, o nauji projektai atneš mums naujų patirčių ir suteiks dar daugiau žinių.

Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su QAD partneriu Vokietijoje

November 14, 2017

2017 spalio mėnesį Pralo pasirašė bendradarbiavimo sutartį su kompanija Kontext E, QAD partneriu Vokietijoje.

Įsigaliojus šiai sutarčiai ir pradėjus teikti programavimo paslaugos QAD klientams Vokietijoje, Pralo praplėtė savo paslaugų teikimo geografiją į vakarų Europos šalis. Mumis pasitiki ne tik Lietuvos, bet ir kitų Europos šalių įmonės.

Naujas Pralo klientas Izraelyje

November 10, 2017

Spalio mėnesį pasirašyta paslaugų teikimo sutartis su Izraelio kompanija Industrial Techno-Logic Solutions Ltd. (ITS). Įsigaliojus šiai sutarčiai, ir gavus kompanijos SIT, QAD partnerio Izraelyje patvirtinimą, Pralo teikia paslaugas jau antram klientui Izraelyje.

Pralo dalyvaus tarptautiniame QAD sistemos diegimo projekte

October 25, 2017

Nuo lapkričio mėnesio, remiantis susitarimu su QAD paslaugų teikimo centru Lenkijoje dėl Pralo resursų darbo, vienas iš profesionaliausių Pralo konsultantų pradės dirbti QAD sistemos diegimo projektuose Kinijos korporacijoje  Yanfeng Global Interior Systems Co., Ltd., esančioje viena iš pasaulinių automobilių dalių gamybos lyderių.  Kadangi ši korporacija valdo keletą automobilių dalių gamybos įmonių Europos Sąjungoje, dalyvavimas tokio mąsto QAD sistemos diegimo projektuose duos neįkainuojamą naudą Pralo ir jos specialistams auginant jų kompetencijas ir didinant jų žinių bagažą.

Pasirašyta partnerystės sutartis su JAV kompanija Logan

August 15, 2017

Liepos mėnesį pasirašyta partnerystės sutartis su JAV kompanija Logan Equity Group LLC. Šios sutarties pagrindu Pralo teikia programavimo paslaugas JAV rinkoje.

Įmonėje startavo dirbtuvės programuotojams – PraloLab

April 10, 2017

Jau kelios savaitės UAB Pralo programuotojų komanda susibūrė į PraloLab‘ą. Nors komanda ir nėra labai didelė, tačiau jų užmojai yra nemaži.

„Norime pasidalinti patirtimi, žiniomis, išspręsti iškilusias problemas ir ateityje kurti aplikacijas QAD sistemai.“ – pasakoja idėjos autorius Mindaugas Gedaminskas.

Komanda orientuosis į Progress 4gl ir QAD naujoves, kurs įrankius, kurie vėliau gali būti pritaikyti klientams. „QAD ruošia visos sistemos atnaujinimą – turėsime galimybę programuoti kitomis kalbomis, tad norime iš anksto tam pasiruošti.“ – teigia Mindaugas.

Įmonės direktorius T. Norušaitis pridėjo, kad tokia programuotojų iniciatyva yra labai sveikintina ir įmonė ją visokeriopai palaiko: „Esame IT įmonė, mums yra labai svarbu sekti naujoves, būti joms pasirengusiems ir gebėti kurti, bei pritaikyti savo kūrinius klientams.“

Sėkmės jums, PraloLab!

Pralo – tarp sėkmingiausiai dirbančių Lietuvos bendrovių – Gazelė 2016

February 12, 2017

Praėjusį penktadienį Verslo Žinios apdovanojo sparčiausiai augančias Lietuvos įmonėms ir įteikė „ Gazelė 2016“ apdovanojimus.

 

Tarp sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai augančių Lietuvos bendrovių jau antrus metus iš eilės yra ir įmonė UAB Pralo!

Gazelės apdovanojimai vyko jau 13-tą kartą, Kaune. Ceremonijoje dalyvavo ir LR Prezidentė  Dalia Grybauskaitė.

Į apdovanojimą pretenduoja įmonės, kurių apyvarta palyginti su 2012m. ir 2015 m. augo ne mažiau, kaip 20%,  veiklą įmonė pradėjo ne vėliau kaip 2012 m. Sausio 1d., o apyvarta buvo nuo 0,29 mln. Eur iki 40 mln. Eur. Labai svarbus yra ir įmonės skaidrumas, bei mokesčių mokėjimas valstybei.

Esame vieni sparčiausiai augančių IT įmonių Lietuvoje, o tai reiškia, kad einame teisinga kryptimi. Mes didžiuojamės savo kolektyvu ir kartu pasiektu rezultatu!

Win together!

UAB Pralo vadovaus naujas direktorius

January 12, 2017

UAB Pralo naujuoju vadovu nuo sausio 9 d. paskirtas Tadas Norušaitis, pakeitęs ilgametį direktorių Zigmą Vyšniauską, kuris lieka bendrovės valdybos nariu.

T.Norušaitis daugiau nei 8 metus dirbo Biovela įmonių grupėje, paskutinius ketverius metus grupėje jis užėmė finansų direktoriaus pareigas.

„Tai energingas, įžvalgus naujos kartos vadovas, kuris nepaisant savo jauno amžiaus jau spėjo sukaupti didelę vadybinę patirtį. Jam priimtina Pralo įmonės kultūra, verslo filosofija bei vertybės. Neabejoju, kad jo dalykinės ir asmeninės savybės, bei praktinės žinios padės Pralo siekti savo vizijos ir ilgalaikių strateginių tikslų“ – sakė UAB Pralo valdybos pirmininkas Valdas Jadzevičius.

„Šiuolaikinės IT kompanijos turi dirbti tikslingai, greitai ir profesionaliai, žengdamos koja kojon su naujovėmis. Džiaugiuosi prisijungęs prie jauno, veržlaus, ambicingo kolektyvo ir žinau, kad kartu pasieksime užsibrėžtų tikslų “ – taip apie savo naujas pareigas kalbėjo naujasis UAB Pralo direktorius T. Norušaitis.

 

Sėkmės, Tadai!

Win together!

„Kas gamintojams padeda įveikti prekybininkų keliamus reikalavimus“ – vz.lt

September 25, 2016

Gamintoją ir prekybos tinklą, kuriam tiekiama šio pagaminta produkcija, sieja prekybos grandinė, veiksmingai veikianti tada, kai užtikrinamos pagrindinės jos grandys: produktas tinkamais kiekiais ir kaina. Kainos kartelę abi pusės norėtų stumtelti į priešingą pusę, tad kartas nuo karto pasigirsta kalbų apie „spaudimą tiekėjams“. Šioje prekybos grandinėje nestinga ir kitų iššūkių gamintojams, susijusių ne tik su produkcijos piginimu, bet ir jos pateikimu, kokybe ir net dokumentacija.

Plačiau puslapyje vz.lt

„Konkurencinį pranašumą galima pasiekti atpiginus verslo valdymą“ – vz.lt strapsnis

September 15, 2016

Dinamiška verslo aplinka informaciją pavertė didžiausiu kompanijų turtu, kurio svarba sunkiai gali būti pervertinama. Vis dėlto kompaniją pasiekiančius duomenis būtina sisteminti ir analizuoti, be to, labai svarbu, kad jie rodytų realią įmonės padėtį, o ne atspindėtų praėjusį laikotarpį. Efektyviai, kokybiškai surinkti, tvarkyti bei analizuoti informaciją ir gauti esmines išvadas, pagrindžiančias verslo sprendimus – vienas didžiausių šių laikų verslo valdymo iššūkių. Jį įveikti gali padėti verslo valdymo sistemos, pasaulyje skaičiuojančios jau ketvirtą dešimtį.

Plačiau ČIA

UAB Pralo pateko į sparčiausiai augančių IT kompanijų TOP 10

February 18, 2016

Sausio 26 dieną Lietuvos smulkiojo ir vidutinio verslo atstovai jau 12-ą kartą buvo pakviesti į „Lietuvos Gazelės 2015“ apdovanojimų ceremoniją. Šiais metais, Litexpo parodų rūmuose, „Verslo žinios“ šiuos apdovanojimus kartu su prezidente Dalia Grybauskaite įteikė patiems geriausiems Lietuvos smulkiojo ir vidutinio verslo įmonių atstovams.

Konkurse dalyvavo daugiau nei 4000 smulkiojo ir vidutinio verslo bendrovių. Nuo praėjusių metų šis skaičius išaugo tūkstančiu.

Labai norime pasidžiaugti, kad UAB Pralo buvo įtraukta į „Lietuvos Gazelė 2015“ laureatų sąrašą. Tarp 107 informacinių technologijų įmonių UAB Pralo yra net 7-oje vietoje!

„Gazelės“ apdovanojimai skiriami už sparčią plėtrą ir pelningą veiklą. UAB Pralo apyvartos augimas 2011-2014 metais siekė net 258%.

Norime padėkoti savo verslo partneriams, kurie prisideda prie sėkmingos mūsų veiklos. Tik Jūsų dėka esame vieni geriausių savo srities specialistų ir ekspertų Lietuvoje. Taip pat norime padėkoti ir savo darbuotojams, kurie profesionaliu požiūriu į savo darbą ir užsidegimu veda mus į geriausiųjų Lietuvos įmonių sąrašų viršūnes.

UAB „Pralo“ atstovai tobulinosi CEBOS mokymuose

November 25, 2015

Kiekvienos pelningos organizacijos pagrindinis elementas yra sėkminga organizacijos kokybės valdymo sistema. Norint nustatyti, kaip reikia automatizuoti verslo procesus, kurie atitiktų kokybės/reguliavimo standartų keliamus reikalavimus ir atspindėtų tą pačią informaciją, kuri yra reikalinga daugelyje skirtingų procesų, reikia išspręsti kokybės valdymo sistemos galvosūkį.

CEBOS yra puikus sprendimas tokioms įmonėms ir aprėpia viską – nuo automatinio procesų valdymo įrankių iki pokyčių valdymo.

Lapkričio 09 – 12 dienomis UAB „Pralo“ gamybos konsultantas Tadas Žoramskis dalyvavo QAD rengiamuose mokymuose ir išsamiai susipažino su dar vienu QAD produktu – CEBOS. „Tai yra viena moderniausių, profesonaliausių ir efektyviausių programų, kuri įmonėms suteikia įrankius padengti tokius standartus, kaip ISO 9001, ISO 22000 , HACCP ir kitus. CEBOS yra pilnai modifikuojama pagal kliento poreikius. Šios programos pagalba galima atskirti atsakomybes ir pareigas, užtikrinti produkcijos atsekamumą. Vienas privalumų dar yra ir galimybė atsisakyti popierinio dokumentų pildymo ir archyvavimo.“ – teigia Tadas.

Jei norite sužinoti daugiau apie CEBOS, susisiekite su mūsų konsultantais adresu info@pralo.eu

Vilniaus kolegija įteikė padėką UAB „Pralo”

November 22, 2015

Verslo ir švietimo įstaigų bendradarbiavimas yra labai svarbus tiek verslui, tiek švietimo įstaigai. Tik profesionalus kolektyvas gali užtikrinti sėkmingą įmonės veiklą.

Lapkričio 18 dieną Vilniaus kolegijos Elektronikos ir informatikos fakultete vyko 60-mečiui pažymėti skirta šventė. Į ją buvo pakviesti ir UAB „Pralo” atstovai. Fakulteto dekanas Romanas Tumasonis įteikė padėką UAB „Pralo“ direktoriui Zigmui Vyšniauskui. Dekanas padėkojo už bendradarbiavimą ir paramą.

UAB „Pralo“ kasmet priima Vilniaus kolegijos studentus atlikti darbinę praktiką. Šiuo metu įmonėje dirba keturi šios mokymo įstaigos absolventai.

Pralo darbuotojai – QAD mokymuose Stambule

October 24, 2015

Spalio 19-23 dienomis UAB „Pralo“ konsultantai dalyvavo QAD mokymuose Stambule. Mokymų metu EMEA regiono partneriai buvo supažindinti su automobilių pramonėje dirbančių gamybinių įmonių poreikiais, tokiais kaip: MMOG/LE reikalavimai, kokybės valdymo reikalavimai, bei EDI komunikacija su klientais ir tiekėjais.

Romualdas Laurinavičius teigia, kad mokymų metu susipažino su QAD siūlomais sprendimais, kurie padeda gamybinėms įmonėms atitikti keliamus reikalavimus.

Mokymų metu dalyvavo net 18 atstovų iš skirtingų EMEA regiono partnerių. Mokymų dalyviai buvo supažinti su reikalavimais, kurie taikomi pasauliniu mastu. UAB „Pralo“ yra oficialus QAD atstovas Baltijos šalyse, Baltarusijoje ir savo klientams gali pasiūlyti šiuolaikiškus sprendimus, patikrintus globalioje rinkoje.

QAD Enterprise Applications yra pilnas programinės įrangos rinkinys, sukurtas palaikyti esminius globalių gamybinių įmonių verslo procesus. QAD siekia, kad jų klientų verslo procesai būtų puikiai sulygiuoti su įmonių strateginiais tikslais ir veiktų didžiausiu efektyvumu.

Please reload

PRALO_logo_transparent.png
NUORODOS
APIE

info @ pralo.eu

Pralo UAB

Geležinio Vilko g. 18 A

Vilnius

+370 5 230 11 10

SOCIALINIAI TINKLAI
  • Black LinkedIn Icon
  • Black YouTube Icon

© 2019 Sukurta Pralo