QAD Enterprise Applications

PRAMONĖS ŠAKOS

AUTOMOBILIŲ DALYS

Daugiau nei 30 metų QAD teikia geriausius ERP sprendimus automobilių ir automobilinių dalių gamintojams. Šiandien, daugiau nei 60 šalių, automobilių gamintojai naudoja QAD. Ir aštuoni iš top dešimties pasaulio automobilinių dalių tiekėjų pasaulyje naudojasi QAD sprendimais.

MEDICINA

Daugiau kaip 400 medicinos industrijos gamintojų daugiau kaip 40-tyje šalių įsidiegė QAD Enterprise Applications. Tiek pradedantieji gamintojai, tiek ir didelės tarptautinės kompanijos naudojasi išskirtinėmis QAD sistemos savybėmis – paprastumu, patikimumu ir efektyvumu.

PLATAUS VARTOJIMO PREKĖS

QAD sprendimą naudoja daugiau nei 700 plataus vartojimo prekių gamindojų daugiau, nei 60 pasaulio šalių. Debesyse veikianti QAD sistema yra puikus sprendimas plataus vartojimo prekių gamintojams.

MAISTAS IR GĖRIMAI

QAD padeda daugiau nei 500 maisto ir gėrimų gamintojams daugiau nei 85 pasaulio šalių. Gamintojai turi užtikrinti, kad gamyba atitinka griežtus kokybės standartus, valdo užsakymų atšaukimus ir perteklius, seka žaliavų ir pagamintų produktų kiekius.

ELEKTRONIKA

QAD sprendimai elektronikai padeda daugiau nei 500 gamintojams, daugiau, nei 50 šalių. QAD suteikia galimybę gamintojams išlaikyti konkurencinį pranašumą, kai maksimaliai sutrumpinamas gamybos darbas, išlaikoma aukšta gaminių kokųbė.

PRAMONINIAI PRODUKTAI

QAD padeda pramoninių produktų gamintojams susidoroti su daugybe verslo ir operacijų iššūkių. Sukuriama galimybė prognozuoti ir gaminti komponentų ar modulių lygyje, taip pat sumažinti sandėliavimą bei sutrumpinti užsakymo ciklą. Leisdami klientams pasirinkti produkto komponentus ar savybes, gamintojai gali pagerinti klientų aptarnavimą, sumažinti kaštus bei pristatymo laiką.

QAD Enterprise Applications nauda:
 • Pritaikyta konkrečiai veiklos sričiai
  Sistema sukurta atsižvelgiant į konkrečios pramonės šakos specifinius reikalavimus, todėl geriausiai patenkina kliento poreikius.

 • Greitas sistemos įdiegimas
  Sistema gali būti įdiegta per kelis mėnesius, o pilna sistema (gamybos, finansų, distribucijos moduliai) – per 4 mėnesius;

 • Atvira ir lanksti sistema
  Sistema yra lengvai konfigūruojama, turi specialias sąsajas informacijos apsikeitimui su kitomis programomis, nesudėtingai praplečiama papildomais moduliais.

 • Greita investicijų grąža
  QAD Enterprise Applications naudojančios įmonės gali tiksliau planuoti gamybą, valdyti žaliavų ir medžiagų poreikį, įrengimų apkrovimą, skaičiuoti faktinę savikainą, operatyviai reguoti į pokyčius rinkoje. Tai leidžia optimizuoti įmonės veiklos kaštus ir padidinti pelningumą.

 • Lokalizacija
  Produkto lokalizacija apima daugelio kalbų naudojimo galimybes, vietinės mokesčių sistemos palaikymą (atskirose šalyse) ir pritaikymą prie vietinės finansinės ir komercinės veiklos praktikos. QAD Enterprise Applications yra išversta į daugelį kalbų. Prie duomenų bazės vienu metu gali jungtis vartotojai iš skirtingų šalių.

Atstovybė

Susisiekite

Sutinku, kad UAB Pralo gautų mano pateiktus duomenis ir saugotų kaip numatyta Privatumo politikoje. Sutinku gauti Pralo naujienlaiškį. Tretiesiems asmenims duomenys perduoti nebus.
PRALO_logo_transparent.png
NUORODOS
APIE

info @ pralo.eu

Pralo UAB

Geležinio Vilko g. 18 A

Vilnius

+370 5 230 11 10

SOCIALINIAI TINKLAI
 • Black LinkedIn Icon
 • Black YouTube Icon

© 2019 Sukurta Pralo